O INVEST HOUSE

Spółka INVEST HOUSE powstała w 2014r. w wyniku połączenia wiedzy i doświadczenia dwóch wspólników prowadzących z sukcesami własne działalności gospodarcze: ART-BUD i BUDEX. Jesteśmy  prężnie rozwijającą się spółką z licznymi sukcesami funkcjonującą na rynku budowlanym. Naszym atutem jest wiedza, doświadczenie oraz wysoka jakość świadczonych usług.

INVEST HOUSE specjalizuje się w kompleksowy wykończeniu obiektów budowlanych, remontach budynków oraz wykonywaniem konstrukcji żelbetowych na obszarze całego kraju. Jako Generalny Wykonawca realizujemy liczne zadania z sektora zamówień publicznych. Jesteśmy cenionym partnerem znanych marek budowlanych. Realizujemy także własne inwestycje deweloperskie. Nasze wieloletnie doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm stanowią gwarancję satysfakcji ze świadczonych przez nas usług.

Firma INVEST HOUSE jest podmiotem prężnie działający na rynku zamówień publicznych. Jako Generalny Wykonawca zrealizowaliśmy wiele zadań polegających na kompleksowych remontach obiektów budowlanych. Wszystkie nasze zlecenia są realizowane terminowo z należytą starannością i pełnym profesjonalizmem. Do każdego zamówienia podchodzimy kompleksowo. Dzięki kadrze wykwalikowanych fachowców w wielu dziedzinach sztuki budowlanej jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem, który nurtuje zleceniodawcę. O zadowoleniu z prac wykonanych przez INVEST HOUSE dla Instytucji Publicznych świadczą liczne referencję wystawione przez naszych zleceniodawców. Klarownością, doświadczenie, uczciwość i rzetelność to cechy niezwykle ważne przy realizowaniu zadań z sektora Zamówień Publicznych. Te wszystkie wymogi z pewnością spełnia INVEST HOUSE – partner godny zaufania.